AT Treeningud

Uus! Pärnu Müügi- ja Teenindusjuhtimise konverents

800x800 (1)Ideed kogunevad 2.-3.juunil Pärnusse

Kohal on praktikud, eksperdid ja tippmüüjad nii Eestist, Inglismaalt, Soomest kui ka Brasiiliast. Kaks päeva tihedat tööd ja õhtul vägev pidu „Müügipõrgu“, kus peaesinejaks Omar Torrez, kes ise on oma muusikat kirjeldanud nii: “Jimi Hendrix, Carlos Santana ja James Brown joovad koos tequilat kuskil Venemaa baaris, mängivad öö läbi ja unustavad end sinna kuni varahommikuni.”

Kuula:

Miks saata oma ettevõtte müügi- ja/või teenindusjuht sellele konverentsile?

  • Esinevad nii müügi- kui teenindusjuhid, eksperdid, tippmüüjad ja tippjuhid, kasulikud ideed kogunevad Pärnusse;
  • Valik erinevaid teemasid, intensiivsele konverentsipäevale järgnevad teisel päeval meistriklassid, kus ühe konkreetse teemaga minnakse süvitsi, seega saad parima kombinatsiooni ning valikuvõimaluse;
  • Uusi ideid toovad kaks välisesinejat;
  • Lisaväärtusena saavad osalejad kohapeal individuaalse  lühicoachingu;
  • Konverents on ülesehitatud nii, et saad vajadusel reedel Pärnus ka tööasju ajada või siis jõuad hea tahtmise korral veel enne töönädala lõppu ka Tallinna kontorist läbi.

 

Eriti oodatud: müügivaldkonna juhid, teenindusjuhid, kontorite ja esinduste  juhid, kaupluste juhid ja müügiinimesed, kes vastutavad ise oma töö organiseerimise eest.

Vaata, kes astuvad kahel konverentsipäeval lavale http://pood.aripaev.ee/parnu-muugi-ja-teenindusjuhtimise-konverents#programm

Soodushinna saamiseks on mõistlik registreerimine kohe ära teha.

Soovid olla kursis kõikide uute koolitustega?
Sisesta oma e-mail allolevasse kasti ja vajuta nuppu selle all