AT Treeningud

Psühholoogiakonverentsile vabanes 4 kohta

Selle aasta konverents müüdi välja esimese kuu ajaga, kuid mõned päevad tagasi vabanes 4 kohta. Kui tahad sellest teadusliku suunaga ettevõtmisest osa saada, siis kirjuta mulle kiiresti.

konverentsPsühholoogiakonverentsi fookuses on inimene. Nii organisatsioonis kui elus laiemalt. Inimesest räägivad teadlased,psühholoogid ja juhid. Näiteks prof Mare Pork, füüsik Kalev Tarkpea, teadveloleku uurija ja kliiniline psühholoog Anni Kuusik ja paljud teised.

Äripäeva Psühholoogiakonverents ei ole tavapärane ärikonverents. See on päev iseendale, et aasta lõpus mõtiskleda selle üle, mis päriselt oluline. Mõelda oma meeskonna, mõttekaaslaste, lähedaste ja loomulikult enda peale. Lisaks on Laitse Graniitvillas Teid ootamas mitmed üllatused, hea toit ja väärt seltskond muidugi ka.

 

Psühholoogiakonverents toimub 9.detsembril ja seda saab jälgida ka veebipiletiga kas onlines või siis järelvaadata kuni 15.jaanuarini. Veebipileti hinnad algavad 75 eurost, kohapeal osalemiseks on hetke seisuga müügis 4 viimast piletit.

Psühholoogiakonverentsi „Mida me teame inimesest?“ programmi näete ja registreerida saate SIIN !

Soovid olla kursis kõikide uute koolitustega?
Sisesta oma e-mail allolevasse kasti ja vajuta nuppu selle all