AT Treeningud

Asume taas teele: Camino 2017 gruppi on registreerimine alanud

Nädal tagasi alustasin registreerimist aasta 2017 Camino juhtimiskoolituse guppi. Asume teele 7. mail 2017. Hetke seisuga on ennast kirja pannud 7 rändurit ja saadaval on veel maksimaalselt 5 kohta.

caminoKui Camino de Santiago radadel ligikaudu 200 kilomeetrine rännak ja sellega kaasnevad harjutused, grupiprotsessid, eneseanalüüs ja sügavad sisevaatelised kogemused on mingil ajahetkel huvi tekitanud, siis soovitan tulla 2. detsembril Camino hommikukohvile. Räägin ja näitan, mis selle rännaku jooksul grupis toimub ja kuidas see kõik välja näeb. Samuti räägib oma kogumusi eelmisel korral Camino juhtimiskoolitusel osalenud Pirje. See kokkusaamine on täiesti tasuta ja mõeldud neile, kes tahaksid selle programmi kohta rohkem teada. Samuti ei kaasne osalemisega mingeid kohustusi ennast Camino juhtimiskoolitusele kohe kirja panna.

Seega ootan 2.detsembril kell 9.30 Äripäeva maja (Pärnu mnt 105) 9. korrusel Bibi kohvikus. Pakume tõesti ka kerge hommikusöögi. Pane ennast kirja SIIN  või kirjuta otse mulle.

Camino juhtimiskoolituse programm asub SIIN.

 

Vaata ka hiljuti ilmunud intervjuud:

http://kinoveeb.delfi.ee/filmidjaarvustused/elamuskoolitaja-tv1000-premiumis-esilinastunud-filmist-metsik-see-mis-looduslapsest-eestlasele-loomulik-pole-seda-ameeriklasele-teps-mitte?id=76280309

Soovid olla kursis kõikide uute koolitustega?
Sisesta oma e-mail allolevasse kasti ja vajuta nuppu selle all